Oravský Podzámok č. 396, Hruštín – lokalita Zábava

  Tel. č.: (+421) 918 494 494, 043/5524 746

 

 

Najnovšie akcie

Opis objektu

 
Penzión *** Oravská horáreň je vstupnou bránou do rekreačnej zóny Hruštín lokalita Zábava. Nachádza sa v Chránenom krajinnom území Horná Orava v katastri obce Oravský Podzámok.
Mimoriadne čistý horský vzduch má veľmi pozitívny účinok a priaznivo vplýva na hostí, no najmä na deti , ktoré sa boria s alergiami, alebo s astmou. Pobyt v Oravskej horárni tieto problémy potláča a hostia sa k nám radi vracajú.
 
Nachádzame sa v nadmorskej výške 780 metrov v tesnej blízkosti hôr a lesov, ktoré hosťom Oravskej horárne poskytujú výnimočné ticho a pokoj  znásobené zurčiacim potokom Hruštínka.
Areál má rozlohu takmer jeden hektár, prevažná časť je svieža zelená lúka, na ktorej stoja tri samostatné objekty  – Horáreň, Hájovňa a Koliba u Maťka s celkovou kapacitou 60 pevných lôžok a možnosťou prístelky. Parkovanie je v areáli bezplatné, oplotené s dostatkom oddychových aktivít pod altánkami, pri ohnisku, na hojdačkách, trampolíne, alebo pri potoku v areáli. V Oravskej horárni nechýbajú ani milé ovečky, ktoré robia radosť malým aj veľkým.
 
Ak hľadáte miesto s pozitívnou energiou zavítajte na Oravskú horáreň, radi Vás privítame. 
 

NOVINKA – pripojenie na internet na každej izbe – vďaka optickému káblu !!!

 

Penzión *** Oravská horáreň 

Vám na spríjemnenie pobytu ponúka okrem ubytovania a stravovania aj tieto služby:
sauna, schladzovací bazén, odpočiváreň, masáž, fitnes centrum, elektronické šípky, basketbalový kôš, stolný tenis, biliard, cykloturistika, športová streľba, turistické vychádzky so sprievodcom, odborné prednášky o zdravej výžive, spoločenský večer pri krbe a harmonike.

ODKAZY

Penzión Oravská Horáreň spolupracuje aj s portálom Ubytovanie Orava pod záštitou stránky Ubytovanie na Slovensku. Dovolenka na Slovensku u nás bude pre Vás skutočným zážitkom. Rezervovať si u nás môžete aj ubytovanie na Silvestra.
Nájdete nás aj na Tralandia.sk a Ubytovanie na Slovensku.

©  2018 Rekreačné stredisko Potravinár, s.r.o. All Rights Reserved.

facebook_page_plugin